شهروندی

کد پستی اصفهان به تفکیک منطقه و حتی ساختمان

فهرست

سرشماره های کد پستی هر شهر معمولا به صورت محله ای تقسیم بندی شده اند. این بدین معنا است که شما با مشخص کردن محله خود در نقشه کد پستی اصفهان می توانید ۵ رقم ابتدایی کد پستی خود را پیدا کنید.

کد پستی اصفهان

نقشه کد پستی اصفهان

از نقشه زیر می توانید برای پیدا کردن کد پستی محدوده مورد نظر خود استفاده نمایید. همچنین در صورتی که کدپستی خود را می دانید میتوانید در نقشه زیر محدوده آن را مشخص کنید. متاسفانه این نقشه به روز نشده است و امکان دارد برخی از نقاط اصفهان در آن وجود نداشته باشد.

در قسمت زیر شما می توانید به صورت آنلاین مکان مورد نظر خود را روی نقشه اصفهان پیدا کرده و کد پستی و دیگر اطلاعات پستی مکان مورد نظر خود را پیدا کنید. توجه شود این سامانه در حال آزمایش است و برخی از امکانات آن هنوز به صورت کامل در دسترس نمی باشد.

» همچنین ببینید: کد اصفهان به تفکیک منطقه و شهر

برای استفاده از نقشه زیر می توانید به ۲ روش عمل کنید: شما می توانید با جابجا کردن نقشه و زوم کردن آن ساختمان مورد نظر خود را پیدا کرده و با کلیک بر روی آن کد پستی و دیگر اطلاعات آن را مشاهده نمایید. همچنین می توانید در کادر جستجو آدرس یا نام ساختمان مورد نظر را جستجو نمایید. این روش خطای زیادی دارد.

عرفان نوری

اصفهان تکه ای است از بهشت که روزگاری از آن جدا شد و بی هیاهو در گوشه ای از زمین جای گرفت؛ این اصفهان هر روز بزرگ و بزرگ تر شد تا در نهایت به وسعت نصف جهان رسید ................................................................................ تمام انگیزه یک وبلاگ نویس مشاهده بازخورد نوشته هایش است! با نوشتن نظرات خود بیش از پیش ما را برای نشان دادن زیبایی های شهرمان با انگیزه کنید...!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا