مراکز تفریحی

شهربازی هایپرمی اصفهان، مهیج تر از همیشه!

شهربازی هایپرمی، یکی دیگر از شهربازی های اصفهان می باشد که به تازگی افتتاح شده است. این شهربازی به صورت سرپوشیده و در طبقه سوم فروشگاه بزرگ هایپرمی اصفهان قرار دارد. شهربازی هایپرمی اصفهان، یکی از مهیج ترین و به روزترین شهربازی های سطح شهر می باشد.

شهربازی هایپرمی اصفهان، شهربازی هایپرلند اصفهان

وسایل بازی

شهربازی هایپرلند یا همان شهربازی فروشگاه بزرگ هایپرمی اصفهان، دارای بیش از ۱۴ مدل وسایل متنوع بازی برای سنین خردسال، کودک، نوجوان و جوان می باشد که در ادامه به اختصار برخی از آنان را معرفی خواهیم نمود:

ماشین یوفو

این وسیله بازی برای سنین مختلف طراحی شده است به گونه ای که افراد می توانند با قرارگیری بر روی صندلی های این خودرو بازی، در مسیر های چرخشی و منحنی حرکت کنند.

شهربازی هایپرمی اصفهان، شهربازی هایپرلند اصفهان

قطار جنگل

این بازی مناسب خردسالان است و می توانند با قرارگیری داخل واگن های کوچک کودکانه ای، در یک مسیر بسته به شکل قطار حرکت کنند.

شهربازی هایپرمی اصفهان، شهربازی هایپرلند اصفهان

سینما فضایی

این بازی یکی از مهیج ترین بازی های شهربازی هایپرلند اصفهان می باشد. افراد با سنین مختلف با نشستن بر روی صندلی های این دستگاه و سپس قرار دادن عینک واقعیت مجازی بر روی چشمان خود، وارد یک صحنه جنگ می شوند و متناسب با اتفاقات داخل فیلم، ماشین فضایی نیز حرکت می کند. بر روی دسته های صندلی این وسیله دکمه هایی برای تیر زدن به دشمنان داخل فیلم وجود دارد!

شهربازی هایپرمی اصفهان، شهربازی هایپرلند اصفهان

مزرعه حیوانات

این بازی متناسب خردسالان و کودکان می باشد. این کودکان با قرارگیری بر روی صندلی هایی که به شکل حیوانات است می توانند دقایقی را دور درختی بالا و پایین بروند!

شهربازی هایپرمی اصفهان، شهربازی هایپرلند اصفهان

فریزبی

این دستگاه برای گروه سنی کودک و نوجوان ساخته شده است. با قرارگیری بر روی صندلی های این دستگاه، افراد به صورت پاندولی و چرخشی به حرکت در می آیند.

نوشته های مشابه
شهربازی هایپرمی اصفهان، شهربازی هایپرلند اصفهان

خانه شکلاتی

بازی خانه شکلاتی مناسب برای خردسالان، کودکان و نوجوانان طراحی شده و این افراد با قرارگیری بر روی صندلی های این وسیله به بالا و پایین منتقل می شوند.

سینما ۹ بعدی

افراد با هر سن و سالی هنگام قرار دادن عینک واقعیت مجازی بر روی چشمان خود و نشستن بر روی صندلی مخصوص، می توانند فیلم داخل عینک را همراه با عکس العمل های صندلی مشاهده نمایند.

شهربازی هایپرمی اصفهان، شهربازی هایپرلند اصفهان

بازی های کامپیوتری

در شهربازی هایپرمی (هایپرلند) تعداد زیادی دستگاه های بازی کامپیوتری قرار گرفته است که افراد با سنین مختلف می توانند از آنها استفاده نمایند.

شهربازی هایپرمی اصفهان، شهربازی هایپرلند اصفهان

بازی های دیگر

علاوه بر بازی های ذکر شده، بازی های همچون ایرهاکی، قلعه یخی، تکان دهنده، ماهی گیری و ماسه بازی، ماشین شارژی، خانه کودک و … در این شهربازی وجود دارد.

قیمت بلیط شهربازی هایپرمی اصفهان

بلیط شهربازی هایپرلند اصفهان برای هر بازی به صورت جداگانه دریافت می شود. مراجعه کنندگان می توانند در ابتدا کارت خود را به میزان دلخواه شارژ نموده و به وسیله دستگاه های مخصوصی که در کنار هر بازی قرار گرفته است، هزینه آن بازی را از کارت خود کم نمایند. برای این کارت در ابتدا مبلغ ۵۰۰۰ تومان دریافت می گردد که پس از پایان بازی و تحویل کارت، این هزینه برگشت داده می شود.

هزینه بازی های شهربازی سرپوشیده هایپرمی اصفهان به شرح زیر است:

 • تکان دهنده:                      4000 تومان
 • مزرعه حیوانات:                  4000 تومان
 • بازی های کامپیوتری            5000 / 4000 تومان
 • قلعه یخی                       5000 تومان
 • ماهیگیری و ماسه بازی       5000 تومان
 • ایرهاکی                          5000 تومان
 • خانه کودک                      6000 تومان
 • ماشین یوفو                     6000 تومان
 • خانه شکلاتی                  6000 تومان
 • قطار جنگل                      6000 تومان
 • ماشین شارژی                7000 تومان
 • فریزبی                          8000 تومان
 • سینما ۹ بعدی                10000 تومان
 • سینما فضایی                15000 تومان
 • آخرین به روز رسانی قیمت ها: شهریور ۱۳۹۷

 

ساعات مراجعه

شهربازی هایپرمی اصفهان همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۴ به مراجعه کنندگان و خریداران فروشگاه هایپرمی خدمات ارائه می کند. این زمان در ایام مختلف سال می تواند متفاوت باشد.

ارتباط با مجموعه

آدرس: اصفهان، خیابان سعادت آباد، خیابان مصلی (آب ۲۵۰)، طبقه فوقانی فروشگاه بزرگ هایپرمی

تلفن: ۳۶۶۳۵۳۱۴ – ۰۳۱

سایت:  www.hyperme.ir

instagram views kopen

عرفان نوری

اصفهان تکه ای است از بهشت که روزگاری از آن جدا شد و بی هیاهو در گوشه ای از زمین جای گرفت؛ این اصفهان هر روز بزرگ و بزرگ تر شد تا در نهایت به وسعت نصف جهان رسید ................................................................................ تمام انگیزه یک وبلاگ نویس مشاهده بازخورد نوشته هایش است! با نوشتن نظرات خود بیش از پیش ما را برای نشان دادن زیبایی های شهرمان با انگیزه کنید...!

1 دیدگاه

 1. مثلث طلایی مراکز تفریحی گردشگری اصفهان

  ۱-اولین مرکز گردشگری شهر اصفهان را به جرات میتوان کوه صفه در جنوب شهر زیبای اصفهان دانست که شامل فضای سر سبزبا امکانات رفاهی و تله کابین زیبا و مراکز تفریحی همچون بولینگ صفه و بیلیارد و شهر بازی صفه اصفهان نام برد

  پس از سوار شدن تله کابین و گذشتن از روی جنگل و فضاهای دلنشین و تماشای مناظر جذاب به بام صفه یا همان بام اصفهان میرسیم مکانی دنج و زیبا که کل شهر اصفهان را میتوان به نظاره نشست با رستورانها و کافه های جذاب و همچنین قلعه تاریخی شاه دژ در بالای کوه صفه و آخرین ایستگاه تله کابین.

  ۲-دومین مرکز تفریحی گردشگری اصقهان پارک جنگلی ناژوان که در مجاورت زاینده رود زیبا و در غرب اصفهان واقع شده شامل تله سیژ ناژوان میباشد که لذتی همچون پرواز به روی درختان و مشاهده مناظر و طبیعت سر سبز ناژوان و تماشای خروش زاینده رود زیبا را برای شما عزیزان به ارمغان میآورد که از طبیعت سر سبز با درختان بید کنار زاینده رودش میتوانید برای گذران یک روز تفریح استفاده کنید

  ۳-سومین مرکز تفریحی گردشگری اصفهان در سمت شرق اصفهان و در جوار کوه نخودی و پارک دوچرخه سواری واقع شده بزرگترین شهر بازی خاور میانه ٬شهر بازی رویاها که شامل مجموعه بازیهای آبی مجموعه سینماهای چند بعدی و بازیهای فضای باز و همچنین کارتینگ رویاهاست و در فصول مختلف سال آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران میباشد

  روشهای اطلاع از ساعت کاری مراکز تفریحی شرکت توسعه گردشگری اصفهان

  منطقه صفه: شامل تله کابین صفه و بولینگ, بیلیارد,زیپ لاین وپل معلق

  منطقه شرق اصفهان :شهر بازی رویاها,کارتینگ رویاها

  منطقه ناٰژوان :تله سی یژ ناژوان

  شماره تماس:۱۲-۰۳۱۳۶۷۵۹۰۱۱
  وبسایت: http://www.stdconline.com

  اینستاگرام و تلگرام sepahantourismco

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا