عکسپیشرفت پروژه های منطقه 6

پیشرفت [دی ۱۳۹۹] اصفهان سیتی سنتر

۳ برج اصفهان سیتی سنتر در زمستان پیشرفت قابل قبولی داشته اند به گونه ای نمای هر ۳ برج رو به اتمام می باشد. از تصاویر نیز مشخص است همزمان تکمیل برج مسکونی در حال انجام است. از فضای داخلی دیگر برج ها اطلاعی در دسترس نیست.

پیشرفت زمستان 1399 اصفهان سیتی سنتر
برج مسکونی اصفهان سیتی سنتر
برج مسکونی اصفهان سیتی سنتر
نمای داخلی واحد های برج مسکونی اصفهان سیتی سنتر
نمای داخلی واحد های برج مسکونی اصفهان سیتی سنتر
برج مسکونی و برج اداری اصفهان سیتی سنتر
برج اداری اصفهان سیتی سنتر
هتل پرستیژ اصفهان سیتی سنتر
مرکز خرید اصفهان سیتی سنتر
پیشرفت زمستان 1399 اصفهان سیتی سنتر
ورودی مرکز خرید اصفهان سیتی سنتر
نمای هوایی اصفهان سیتی سنتر

عرفان نوری

اصفهان تکه ای است از بهشت که روزگاری از آن جدا شد و بی هیاهو در گوشه ای از زمین جای گرفت؛ این اصفهان هر روز بزرگ و بزرگ تر شد تا در نهایت به وسعت نصف جهان رسید ................................................................................ تمام انگیزه یک وبلاگ نویس مشاهده بازخورد نوشته هایش است! با نوشتن نظرات خود بیش از پیش ما را برای نشان دادن زیبایی های شهرمان با انگیزه کنید...!

۲ دیدگاه

 1. سلام از افتتاح این ۳ برج خبری هست آیا؟ زمان افتتحاح و…..؟ و زیر بنای ناخالص الان سیتی سنتر ۴۶۵ هزار متر هست با این ۳ برج احتمالا بالای ۶۰۰ هزار متر میشه فکر میکنم.
  سوالات دیگه ای هم دارم که اون ها هم در مورد مترو و سیتی سنتر هست چون پست هم در مورد سیتی سنتر هست اینجا سوالم رو میپرسم پیشاپیش اگه خارج از نوشته و بحث این مطلب سوال میپرسم عذر میخوام.
  در مورد قطعه ۱ توسعه خط ۱ مترو اصفهان که برای (سپاهانشهر – سیتی سنتر) و راه آهن بود اطلاعی از ایستگاه ها و زمان بهره برداری هست؟ چون چند وقت پیش گفتن که بودجه تمام تزریق شده و پیمانکار باید پروژه به اتمام برسونه تا ماه های اینده…..
  ممنون میشم راهنمایی کنید ادمین عزیز.

  1. سلام؛
   خیر متاسفانه اطلاعاتی در درباره افتتاح این ۳ برج در دسترس نیست اما با توجه به سرعت گرفتن ساخت و ساز در پروژه سیتی سنتر اصفهان احتمالا در آینده نزدیک افتتاح خواهند شد.
   سوال های شما درباره مترو اصفهان را به صفحه همین پروژه انتقال می دهم تا دیگران هم از آن استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا