پیشرفت پروژه هاگالریپیشرفت پروژه های منطقه 15

پیشرفت [اسفند ۱۳۹۹] مجموعه پل های شهید سلیمانی اصفهان

مجموعه پل های شهید سلیمانی اصفهان بزرگترین تقاطع غیر همسطح اصفهان می باشد که در رینگ چهارم اصفهان قرار دارد. این تقاطع که در کمتر از دو سال پیش با نام تقاطع غیرهمسطح نقش جهان کلنگ آن زده شده بود، پس از ۲۳ ماه بخشی از آن افتتاح شد. می توان گفت ساخت این مجموعه تقریبا به پایان رسیده است و با تکمیل فاز اول رینگ چهارم، مابین این تقاطع و پل آفتاب، می توان شاهد بهره برداری کامل از این مجموعه بود.

» همچنین ببینید: رینگ های ترافیکی اصفهان

پیشرفت پل شهید سلیمانی اصفهان (تقاطع غیرهمسطح نقش جهان) اسفند 1399 پیشرفت پل شهید سلیمانی اصفهان (تقاطع غیرهمسطح نقش جهان) اسفند 1399 پیشرفت پل شهید سلیمانی اصفهان (تقاطع غیرهمسطح نقش جهان) اسفند 1399 پیشرفت پل شهید سلیمانی اصفهان (تقاطع غیرهمسطح نقش جهان) اسفند 1399 پیشرفت پل شهید سلیمانی اصفهان (تقاطع غیرهمسطح نقش جهان) اسفند 1399 پیشرفت پل شهید سلیمانی اصفهان (تقاطع غیرهمسطح نقش جهان) اسفند 1399 پیشرفت پل شهید سلیمانی اصفهان (تقاطع غیرهمسطح نقش جهان) اسفند 1399 پیشرفت پل شهید سلیمانی اصفهان (تقاطع غیرهمسطح نقش جهان) اسفند 1399 پیشرفت پل شهید سلیمانی اصفهان (تقاطع غیرهمسطح نقش جهان) اسفند 1399 پیشرفت پل شهید سلیمانی اصفهان (تقاطع غیرهمسطح نقش جهان) اسفند 1399 پیشرفت پل شهید سلیمانی اصفهان (تقاطع غیرهمسطح نقش جهان) اسفند 1399

عرفان نوری

اصفهان تکه ای است از بهشت که روزگاری از آن جدا شد و بی هیاهو در گوشه ای از زمین جای گرفت؛ این اصفهان هر روز بزرگ و بزرگ تر شد تا در نهایت به وسعت نصف جهان رسید ................................................................................ تمام انگیزه یک وبلاگ نویس مشاهده بازخورد نوشته هایش است! با نوشتن نظرات خود بیش از پیش ما را برای نشان دادن زیبایی های شهرمان با انگیزه کنید...!

1 دیدگاه

  1. این دوره مدیریت از نظر پل سازی و ساخت تقاطع غیر همسطح نسبت به دوره های قبل چشمگیر کار نکرده. اما اگر توجه این دوره به اتمام خط ۱ مترو و فعالیت در خط دو مترو و همچنین پروژه هایی مثل سالن اجلاس و مرکز نمایشگاه و…. در نظر بگیریم به اضافه مشکلات اقتصادی…. عملکردشون از نظر پل سازی از نظر بنده قابل بوده و تلاششون برای اتمام و ساخت مجموعه شهید سلیمانی هم قابل تحسین…. اما ای کاش اون نمای زیبا که قرار بود به عنوان چهره ورودی شرق اصفهان باشه هم اجرا میشد….. که با پرس و جو هایی که کردم بنا به دلایلی اون طرح مخالف زیاد داشته و اجرا نشده…. اما خوشبختانه پل شماره ۴ مجموعه سلیمانی ظرفیت و امکان اجرای سازه ای رو به عنوان نماد داره و امکان اجرای نمادی به عنوان ورودی شرق اصفهان هست…امیدوارم نورپردازی و زیباسازی این تقاطع به بهترین شکل انجام بشه و شایسته اصفهان باشه. ضمنا تقاطع ایت الله غفاری یا میدان امید هم اینطور که به نظر میاد به زودی کلنگ احداثش زده میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا