مراکز تفریحیپروژه های منطقه ۵ اصفهانپروژه های اجرا شده

تجربه هیجان در استخر و پارک آبی آبسار اصفهان

پارک آبی آبسار که عنوان بزرگترین پارک آبی استان اصفهان را به دوش می کشد، مکانی مفرح با سرسره های جدید و مهیج می باشد که می تواند یک روز خاطره انگیز را برای مردم اصفهان و همچنین گردشگران عزیز به ارمغان آورد. این مجموعه جدای از پارک آبی دارای زیباترین استخر اصفهان نیز می باشد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

آبسار، سرزمین آب و آفتاب

مجموعه آبی بزرگ آبسار، اولین و بزرگترین مجموعه آبی اصفهان می باشد. این مجموعه در ابتدا تنها از یک استخر تشکیل شده بود اما پس از چند سال و با رشد چشمگیر فعالیت پارک های آبی در ایران، مدیریت این مجموعه تصمیم گرفت بزرگترین پارک آبی اصفهان را نیز در کنار استخر مجموعه احداث نماید. مجموعه استخر و پارک آبی آبسار در زمینی به مساحت ۴ هکتار و در سپاهان شهر اصفهان ساخته شده است.

پارک آبی آبسار

آنچه پارک آبی آبسار اصفهان را از دیگر پارک های آبی کشور متمایز می نماید حضور طبیعت در داخل این مجموعه است که در نوع خود منحصر به فرد است. قسمت پارک آبی مجموعه آبسار در فضایی به وسعت ۱۲ هزار مترمربع ساخته شده است. این مجموعه در ابتدا قرار بود به صورت سرباز ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد این مجموعه همانند دیگر پارک های آبی کشور دارای سقف باشد.

پارک آبی آبسار دارای بیش از ۱۵ سرسره متنوع می باشد که در ادامه به معرفی مختصر برخی از آنها می پردازیم:

سقوط آزاد

سرسره سقوط آزاد در ارتفاع ۷ متری قرار گرفته است. پس از قرار گرفتن در داخل محفظه بالایی آن، در یک لحظه زیر پا خالی شده و فرد در مسیری تقریبا عمودی به سمت استخر پایین آن لیز می خورد! این سرسره برای افراد دارای بیماری های قلبی ممنوع می باشد.

نوشته های مشابه

چاله فضایی

شاید بتوان چاله فضایی را معروف ترین سرسره پارک های آبی جهان نامید. این وسیله با هدایت کردن فرد با سرعت زیاد به یک وسیله قیف مانند، پس از آنکه فرد چندین دور در اطراف آن چرخید در نهایت از سوراخ وسط آن به استخر زیر آن افتاده می شود. این بازی برای کودکان با قد کم ممنوع می باشد.

بومرنگ

بومرنگ نام سرسره ای است که تقریبا به صورت U ساخته شده است. این بازی به صورت دونفره بوده و ممنوعیت سنی ندارد. سرسره U شکل از پرطرفدارترین بازی های پارک های آبی می باشد.

مجموعه سرسره ها

غیر از سرسره های ذکر شده، پارک آبی آبسار از سرسره های متنوع دیگر در انواع روباز و تونلی و در ارتفاع های گوناگون بهره می برد. از جالب ترینِ این سرسره ها می توان به سرسره کامی کازه اشاره کرد که در ارتفاع ۱۷ قرار گرفته است و دارای سرعت بسیار زیادی می باشد. این سرسره ها معمولا محدودیت سنی و شرایط خاصی برای استفاده ندارند.

رودخانه آرام

دورتادور پارک آبی آبسار رودخانه ای قرار گرفته است که از زیر پل ها و غار های متفاوتی عبور می کند. در این رودخانه می توان از تیوب های یک نفره استفاده کرد و در نهایتِ آرامش سوار بر موج آب شد. رودخانه آبسار دارای عمق مناسبی است تا کودکان نیز بتوانند از آن بهره ببرند.

دریاچه موج

در قسمت میانی پارک آبی آبسار، دریاچه زیبایی قرار گرفته شده است که قسمت ابتدایی آن همانند ساحل و انتهای آن دارای عمق زیادی می باشد. در این دریاچه به صورت مصنوعی موج تولید می شود و تا انتهای آن ادامه پیدا می کند. در اطراف آن نیز صندلی هایی برای استراحت قرار گرفته شده است. ورود به قسمت پرعمق نیاز به مهارت شنا می باشد و ورود کودکان به آن ممنوع است.

فوتبال صابونی

در کنار سرسره ها و بازی های آبی، برای اولین بار مکانی برای فوتبال صابونی در نظر گرفته شده است. فوتبال صابونی در یک محیط بادی پر از کف برگزار می شود و برای انجام این بازی باید دو تیم ۳ نفره تشکیل شود. به غیر از فوتبال صابونی در این مکان فوتبال دستی انسانی و فوتبال توپی مهیج نیز برگزار می شود.

سالن گیم

در پارک آبی آبسار علاوه بر بازی های آبی، بازی های دیجیتال نیز ارائه می شود. سالن گیم در داخل پارک آبی قرار گرفته و دارای بازی های کنسولی و واقعیت مجازی می باشد.

قسمت ویژه کودکان

علاوه بر بازی های آبی که بیشتر برای سنین نوجوان به بالا طراحی شده اند، قسمتی قرار گرفته که مختص کودکان است تا بدون خطر از پارک آبی لذت ببرند.

سونای خشک

در کنار بازی های آبی، در داخل این مجموعه سونای خشک بزرگی ساخته شده است.

تریا و رستوران

علاوه بر موارد ذکر شده، مراجعه کنندگان می توانند از تریا و فست و فود مجموعه آبسار نیز استفاده نمایند. پارک آبسار از سه سالن غذاخوری و یک سالن کافی شاپ برخوردار می باشد که انواع غذاهای فست فود و سنتی و همچنین انواع نوشیدنی ها و بستنی و … در آن سرو می شود. لازم به ذکر است ورود هر گونه مواد غذایی به داخل پارک آبی ممنوع می باشد.

پارک آبی آبسار اصفهان، استخر آبسار اصفهان

بخش نگهداری کودکان

مجموعه آبی آبسار خدمتی ویژه برای بانوان ارائه می دهد تا مادران بتوانند کودکان بالای ۲ سال خود را در بخش نگهداری کودکان قرار داده و به تفریح در این مجموعه بپردازند. این خدمت به صورت رایگان ارائه شده و مختص کودکان دختر می باشد. این کودکان در زمان حضور مادرشان در پارک آبی به تفریحات صندلی بازی، استخر توپ، نقاشی و تفنگ آبی مشغول می شوند.

استخر آبسار

استخر آبسار را به جد می توان زیباترین استخر اصفهان دانست. این استخر در مجاورت پارک آبی قرار گرفته است ولی ورودی جداگانه داشته و می بایست برای آن هزینه جداگانه پرداخت نمود. در ادامه به معرفی مختصر بخش های این استخر می پردازیم:

استخر

استخر آبسار دارای استخر های شنا و شیرجه و همچنین استخر مخصوص کودکان می باشد. استخر آبسار دارای بخش قابل توجهی قسمت کم عمق بوده که بسیار مناسب برای انجام ورزش های آبی می باشد.

جکوزی

در استخر آبسار سه دستگاه جکوزی در نقاط مختلف با دماهای متنوع مکان یابی و اجرا شده است که بازید کنندگان بر اساس سلایق مختلف آرامش را در این جکوزی ها تجربه نمایند.

سالن ماساژ و حمام ترکی

در کنار استخر آبسار، سالن ماساژ مدرن و بزرگی قرار گرفته است که از بهترین ماساژور های اصفهان در آن به فعالیت می پردازند. فضای سالن ماساژ آبسار بسیار آرامش بخش بوده و هم به آقایان و هم به بانوان ارائه خدمت می دهد.

پارک آبی آبسار اصفهان

سونا خشک و بخار

در استخر آبسار دو سونا با ظرفیت پذیرایی بالا بصورت سونای خشک و سونای بخار با طراحی داخلی بسیار جذاب و آرامش بخش برای استفاده مراجعین در کنار حوضچه اب سرد و دوش های مجزا فراهم شده است.

تریا و فست فود

در مجموعه استخر آبسار دو سالن شامل کافی شاپ و رستوران غذاهای فست فود، آماده پذیرایی و ارائه انواع فست فود و نوشیدنی ها و همچنین بستنی و انواع کیک و … به میهمانان عزیز می باشد.

زمان و سانس های پارک آبی آبسار

مجموعه آبی آبسار
استخر پارک آبی
بانوان آقایان بانوان آقایان
شنبه ۹ الی ۱۹ ۲۰ الی ۲۴ ۱۸ الی ۲۴
یک شنبه ۱۴ الی ۲۴ ۱۴ الی ۲۲
دو شنبه ۹ الی ۱۹ ۲۰ الی ۲۴ ۱۴ الی ۲۴
سه شنبه ۱۴ الی ۲۴ ۱۴ الی ۲۲
چهار شنبه ۹ الی ۱۹ ۲۰ الی ۲۴ ۱۴ الی ۲۴
پنج شنبه ۱۴ الی ۲۴ ۱۰ الی ۲۲
جمعه ۹ الی ۱۵:۳۰ ۱۶:۳۰ الی ۲۴ ۱۰ الی ۲۴

– به روزرسانی در زمستان ۱۳۹۸

قیمت بلیط مجموعه آبسار

سه نوع بلیط برای استفاده از پارک آبی آبسار اصفهان وجود دارد: بلیط تمام وقت، بلیط برای سه ساعت پایانی و بلیط برای دو ساعت پایانی. در زیر قیمت برحسب بزرگسال و خردسال بودن افراد آورده شده است:

پارک آبی آبسار
شنبه یک شنبه تا چهارشنبه پنج شنبه و جمعه
تمام وقت سه ساعت پایانی دو ساعت پایانی تمام وقت سه ساعت پایانی دو ساعت پایانی تمام وقت سه ساعت پایانی دو ساعت پایانی
۳۰۰۰۰ ۲۵۰۰۰ ۲۰۰۰۰ ۴۰۰۰۰ ۳۵۰۰۰ ۳۰۰۰۰ ۵۰۰۰۰ ۴۵۰۰۰ ۴۰۰۰۰

– قیمت ها به تومان است.

– به روزرسانی در زمستان ۱۳۹۸

لازم به ذکر است خرید بلیط برای سه ساعت پایانی و دو ساعت پایانی تنها به صورت حضوری امکان پذیر است ولی بلیط تمام وقت را می توان از طریق وبسایت (لینک قرار داده شده در زیر) با تخفیف خریداری نمود.

بلیط استخر آبسار به دو صورت قابل پرداخت است:

حالت اول پرداخت هزینه ورودی + هزینه به ازای هر دقیقه حضور در استخر

حالت دوم پرداخت مبلغ مشخص بدون محدودیت زمانی

استخر آبسار
زمانی سانس آزاد
ورودی هزینه هر دقیقه ۳۵۰۰۰
۸۵۰۰ ۲۲۰

– قیمت ها به تومان است.

– به روزرسانی در زمستان  ۱۳۹۸

بلیط تخفیف مجموعه پارک آبی آبسار

در صورت تهیه بلیط از سایت مجموعه – که زیر قرار داده شده است – تمامی مبالغ ذکر شده با ۲۰ درصد تخفیف محاسبه می شوند. همچنین در کانال تلگرام مجموعه آبی آبسار نیز به مناسبت های گوناگون پکیج های تخفیفی ویژه ای قرار می گیرد.

ارتباط با مجموعه آبی آبسار

آدرس: اصفهان، ورودی اول سپاهان شهر، بلوار شاهد، مجموعه آبی آبسار

تلفن: ۳۶۵۱۰۱۰۰-۰۳۱

کانال تلگرام: absarpool@ – برای مشاهده تخفیف ها…!

عرفان نوری

اصفهان تکه ای است از بهشت که روزگاری از آن جدا شد و بی هیاهو در گوشه ای از زمین جای گرفت؛ این اصفهان هر روز بزرگ و بزرگ تر شد تا در نهایت به وسعت نصف جهان رسید ................................................................................ تمام انگیزه یک وبلاگ نویس مشاهده بازخورد نوشته هایش است! با نوشتن نظرات خود بیش از پیش ما را برای نشان دادن زیبایی های شهرمان با انگیزه کنید...!

۵ دیدگاه

  1. من هم تازه با بچه ام رفتم متاسفانه یکی از بدترین تجربه های تفریحی ام بود متاسفم برای مدیریت این پارک.پرسنل به شدت بی ادب و بد اخلاقی داره. آب سرد هوای محوطه سرد .دو تا از سرسره های خوبش تعطیل بود دو تای دیگه هم که باحال بودن تیوب نداشتن .تقریبا ده تا تیوب داشتن که همه سوراخ بودن و باید کلی تو صف وای میاستادی تا تیوب گیرت بیاد بعد دوباره کلی تو صف منتظر میبودی تا تیوب رو باد کنن و سریع باید میرفتی ازش استفاده کنی چون تو همین فرصت که میرفتی بالا بادش خالی میشد وقتی سوار شدیم تا میومدیم پایین نصف بیشتر بادش خالی شد و پشتم کشیده شد رو سرسره ها نزدیک بود استخون دنبالچه ام بشکنه. وقتی هم رفتیم با چند نفر دیگه اعتراض کردیم گفتن همینه که هست دوست ندارید دفعه بعد نیایید . جالب اینه که برای هر نفر ۵۰ هزار تومن هم گرفتن. بیشتر شبیه اینه که طرف پارک رو ساخته و ولش کرده به امون خدا یه تیوب سالم توی پارک پیدا نمیشه. حالا این پارک رو مقایسه کنید با پارک های مشهد. اصفهان دو تادیگه پارک هم داره اونا فکر کنم خیلی بهتر باشن من قبلا هم شنیده بودم این پارک خوب نیست تقصیر خودم بود که حرف دیگران رو گوش نکردم و رفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا