وبلاگ

با شورای شهر جدید اصفهان بیشتر آشنا شوید

۲۹ اردیبهشت روزی بود که مردم شهر رای به تغییر دادند و خواستار دگرگونی در نگرش سیاسی اعضای شورای شهر شدند. به گزارش اصفهان نما، شورای شهری که اکثریت آن را راست گرایان به خصوص اصولگرایان تشکیل داده بودند، حال باید جای خود را به گروه یکدست اصلاح طلب منتخب مردم بدهند. در این مطلب قصد داریم شما را با شورای جدید شهر اصفهان آشنا نماییم.

۱- علیرضا نصر اصفهانی (۱۵۷ هزار رای)

علیرضا نصر اصفهانی، عضو شورای شهر پنجم اصفهان
علیرضا نصر اصفهانی

علیرضا نصر اصفهانی از معدود افرادی است که توانست صندلی خود را در شورای شهر فعلی حفظ کند. نصر اصفهانی با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت، سابقه حضور در ۲ دوره شورای شهر، عضویت در شورای آموزش و پرورش استان اصفهان و حضور در انجمن اسلامی معلمان را در کارنامه خود دارد. علیرضا نصر در حالی با ۱۰۹ هزار رای و با اختلاف ۷ هزار نسبت به نفر دوم بیشترین رای را بدست آورد که در دوره گذشته با ۳۸ هزار رای، در رده ۱۲ ام لیست منتخب مردم قرار داشت.

۲- فتح الله معین (۱۵۱ هزار رای)

فتح الله معین، عضو شورای شهر پنجم اصفهان
فتح الله معین

معین را شاید بتوان پخته ترین فرد شورای شهر جدید دانست. او دارای دو مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و کارشناسی مهندسی کشاورزی و فضای سبز است و سابقه ۱۰ سال معاون سیاسی استانداری اصفهان، استانداری استان‌های خوزستان و هرمزگان در دولت اصلاحات و همچنین حضور در ۲ دوره شورای اسلامی شهر اصفهان را دارد. سوابق او دیگر اعضا را متقاعد کرد که وی را به عنوان رییس موقت شورای شهر انتخاب کنند.

فتح الله معین نیز همانند علیرضا نصر اصفهانی، منتخب تکراری مردم اصفهان است و همچنان بر کرسی شورا می نشیند. معین که تنها ۲۰ هزار رای در دور قبل بدست آورد و با خوش شانسی در جایگاه بیستم لیست جای گرفته بود، در این دوره با اقتدار بیش از ۱۵۰ هزار رای جمع کرد و در ادامه مسیر موفقیت هایش، به ریاست موقت شورای شهر پنجم نیز رسید.

۳- عباسعلی جوادی (۱۴۳ هزار رای)

عباسعلی جوادی، عضو شورای شهر اصفهان
عباسعلی جوادی

جوادی را باید عضور پزشک شورای شهر دانست! که البته با رویه کنونی شورای شهر ها، به نظر تخصصی نامرتبط با این فعالیت دارد. او دکتری تخصصی در رشته بیماری‌های عفونی و گرمسیری دارد و سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، عضویت در شورای عالی نظام پزشکی اصفهان، ریاست سازمان نظام پزشکی اصفهان و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را در کارنامه خود دارد.

۴- شیرین طغیانی (۱۴۳ هزار رای)

شیرین طغیانی، عضو شورای شهر پنجم اصفهان
شیرین طغیانی

مطمئنا حضور بانوان در هر کاری می تواند در اجرای آن تاثیر به سزایی داشته باشد؛ شورای شهر نیز از این امر مستثنی نیست و در این دوره ۲ عضو زن را در خود جای داده است. شیرین طغیانی یکی از افرادی است که تخصصش به حوزه کاری اش بیشتر نزدیک است. او دارای مدرک کارشناس ارشد معماری و دکترای شهرسازی است و سابقه حضور در اولین دوره شورای شهر خوراسگان و همچنین استادیاری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد را به همراه دارد.

۵- کوروش خسروی (۱۴۲ هزار رای)

کوروش خسروی، عضو شورای شهر پنجم اصفهان
کوروش خسروی

کوروش خسروی می تواند عضو تاثیرگذار در زمینه علمی شهر باشد. خسروی اگرچه دکترای شیمی دارد ولی با فعالیت به عنوان مدیریت فناوری پارک شیخ بهایی، موسس صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان، مدیریت کل امور فرهنگی دانشگاه اصفهان، دبیریت جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی و سرپرستی کارگروه داوری فن آفرینان جشنواره ملی شیخ بهایی، می توان او را یکی از افراد تاثیر گذار در رسیدن به محور “شهر علم و فناوری” نامید.

۶- فریده روشن (۱۳۶ هزار رای)

فریده روشن، عضو شورای شهر پنجم اصفهان
فریده روشن

فریده روشن همراه با شیرین طغیانی دو عضو خانم شورای شهر پنجم را تشکیل می دهند. روشن که دانشجوی دکترای آینده پژوهی است سابقه فعالیت به عنوان مشاور مدیر کل و رییس اداره آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل فنی و حرفه‌ای استان اصفهان، عضو در مجمع زنان اصلاح طلب و شورای مرکزی جمعیت زنان مسلمان نو اندیش را دارد.

۷- اصغر برشان (۱۳۶ هزار رای)

اصغر برشان، عضو شورای شهر پنجم اصفهان
اصغر برشان

برشان عامل پیوند بین شورای شهر اول با شورای پنجم است! جایی که سابقه حضور در هیئت رییسه آن را نیز تجربه کرده است. اصغر برشان علاوه بر حضور در شورای شهر نخست، سابقه حضور در خانه کارگر اصفهان به عنوان دبیر اجرایی، شورای عالی کار کشور و همچنین سابقه حضور در هیئت مدیره اتحادیه تعاونی‌های مصرف کارگران سراسر کشور را در کارنامه خود دارد. وی دارای مدرک کارشناسی طبقه بندی شغل و بهره‌وری است.

۸- پورمحمد شریعتی نیا (۱۳۲ هزار رای)

پورمحمد شریعتی نیا، عضو شورای شهر پنجم اصفهان
پورمحمد شریعتی نیا

شریعتی نیا با داشتن مدرک کارشناس ارشد مدیریت دولتی، سابقه حضور در بخشداری و فرمانداری شهرستان‌های غرب استان و همچنین بنیان‌گذاری و سرپرستی دانشگاه پیام نور فریدون شهر و بویین میان‌دشت را در کارنامه خود به همراه دارد.

۹- کوروش محمدی (۱۳۲ هزار رای)

کوروش محمدی، عضو شورای شهر پنجم اصفهان
کوروش محمدی

آسیب‌های اجتماعی یک مقوله مهم در شهر است که متاسفانه در ایران به خصوص در اصفهان کمتر به آن پرداخته شده است. کوروش محمدی را شاید بتوان منجی شهر در این زمینه دانست و از همین رو انتظار از ایشان بالاست. ایشان با داشتن مدرک دکتری روان شناسی تربیتی، در انجمن ملی آسیب شناسی اجتماعی ایران به عنوان رییس، در انجمن روانشناسی جامعه بین المللی توسعه ارتباطات بین دانشگاهی (ISCBBU) به عنوان هیئت علمی و در استانداری اصفهان به عنوان عضو هیئت اندیشه ورزان ویژه بررسی آسیب‌های اجتماعی فعالیت داشته است.

۱۰- امیراحمد زندآور (۱۳۱ هزار رای)

امیر احمد زندآور، عضو شورای شهر پنجم اصفهان
امیر احمد زندآور

بی تردید از زندآور می توان به عنوان یکی از بزرگان شورای اسلامی شهر اصفهان و حتی از بزرگان اصلاح طلب اصفهان نام برد. دکتر زندآور فردی بسیار فعال و پویا است و شجاعت او در تذکر و نقد به مسئولان همیشه زبان زد بوده است. ایشان علاوه بر سابقه فعالیت در شهرداری فلاورجان و معاونت شهرداری در نجف آباد، مدیر مسئول و صاحب امتیاز روزنامه مردم سالاری اصفهان را نیز به همراه خود دارد. زندآور دارای مدرک دکترای برنامه ریزی شهری است و از وی به عنوان یکی از گزینه های ریاست شورا یاد می شود.

۱۱- مهدی مزروعی (۱۳۰ هزار رای)

مهدی مزروعی، عضو شورای شهر پنجم اصفهان
مهدی مزروعی

مهدی مزروعی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که مدیریت حقوقی و وکالت و مشاوری حقوقی سازمان‌های دولتی، شرکت‌های خصوصی و فعالان اقتصادی و عضویت در شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان، شعبه استان اصفهان از جمله فعالیت های او است.

۱۲- نصیر ملت (۱۳۰ هزار رای)

نصیر ملت، عضو شورای شهر پنجم اصفهان
نصیر ملت

ملت بنیان‌گذار و رییس دانشگاه‌های پیام نور و علمی و کاربردی مبارکه می باشد و قائم مقامی بنیاد ایرانیان استان اصفهان را نیز در کارنامه خود ثبت کرده است. وی دارای مدرک کارشناس ارشد اقتصاد می باشد.

۱۳- مهدی مقدری  (۱۲۴ هزار رای)

مهدی مقدری، عضو شورای شهر پنجم اصفهان
مهدی مقدری

مقدری نیز یکی از باتجربه ترین افراد لیست ۱۳ نفره شورای شهر پنجم می باشد. او عضویت در شورای مشورتی توسعه استان اصفهان، مدیریت مراکز شهرداری اصفهان، دبیر کلی سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی و عضویت در شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان کشور را تجربه کرده است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد روابط بین الملل می باشد.

عرفان نوری

اصفهان تکه ای است از بهشت که روزگاری از آن جدا شد و بی هیاهو در گوشه ای از زمین جای گرفت؛ این اصفهان هر روز بزرگ و بزرگ تر شد تا در نهایت به وسعت نصف جهان رسید ................................................................................ تمام انگیزه یک وبلاگ نویس مشاهده بازخورد نوشته هایش است! با نوشتن نظرات خود بیش از پیش ما را برای نشان دادن زیبایی های شهرمان با انگیزه کنید...!

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا