طرح های آیندهپروژه های منطقه ۱۲ اصفهان

شهرک خودرو گلدن سیتی اصفهان، بزرگترین شهرک خودرو خاورمیانه

یکی از تجمع گاه هایی که امروزه مورد توجه شهرهای دنیا قرار گرفته است، شهرک های خودرو هستند که اکثر خدمات مربوط به خودرو مانند خرید-فروش، نمایندگی ها، تعمیرات و … را در یک مجموعه ارائه می کنند. شهرک خودرو گلدن سیتی اصفهان نیز به همین منظور طراحی شده است تا با صرف هزینه کمتر نیاز های حوزه خودرو را برای شهروندان برطرف سازد.

شهرک خودرو گلدن سیتی اصفهان، بزرگترین مرکز معاملات و خدمات خودرو در خاورمیانه

شهرک خودرو گلدن سیتی در زمینی به مساحت ۶۰ هکتار در شمال شهر اصفهان قرار گرفته است. این شهرک در نزدیکی شهرک صنعتی شاهپور جدید و در امتداد خیابان استقلال می باشد که دسترسی مناسبی از خیابان های امام خمینی و آزادراه معلم و همچنین خط مترو اصفهان – شاهین شهر دارد.

اطلاعات بیشتری از جزئیات این طرح در دسترس نیست اما به نظر می رسد در این شهرک ساختمان هایی برای نمایندگان شرکت های خودروسازی، نمایشگاه های خودرو، تعمیرگاه ها، مراکز اسپرتینگ خودرو، هتل، مراکز اداری، پمپ بنزین و گاز، مسجد، پارک و … پیش بینی شده است.

آموزش زبان آلمانی در اصفهان ۰۹۰۲۷۰۰۸۴۴۰ با قیمت مناسب - مخصوص مهاجرت

سازنده طرح شهرک خودرو اصفهان

متاسفانه هنوز اطلاعات دقیقی از شرکت سازنده شهرک خودرو گلدن سیتی اصفهان در دست نیست. اما در رسانه ها صحبت از ایجاد یک شهرک خودرو توسط شهرداری گز و برخوار در نزدیکی این پروژه به میان آمده است. گفتنی است زمین های این پروژه در محدوده شهرداری اصفهان می باشد.

اطلاعات تماس

نشانی: اصفهان، خیابان امام خمینی، خیابان استقلال

وبسایت: www.persiangoldencity.com (در دسترس نیست!)

شهرک خودرو گلدن سیتی اصفهان

عرفان نوری

اصفهان تکه ای است از بهشت که روزگاری از آن جدا شد و بی هیاهو در گوشه ای از زمین جای گرفت؛ این اصفهان هر روز بزرگ و بزرگ تر شد تا در نهایت به وسعت نصف جهان رسید ................................................................................ تمام انگیزه یک وبلاگ نویس مشاهده بازخورد نوشته هایش است! با نوشتن نظرات خود بیش از پیش ما را برای نشان دادن زیبایی های شهرمان با انگیزه کنید...!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا