تونل آکواریوم اصفهان، سفری به اعماق اقیانوس ها

آکواریوم ناژوان اصفهان

تماشای زندگی آبزیان همواره یکی از علایق انسان ها بوده است. به قدری که برخی این موجودات جالب توجه را به خانه خود آورده و در محیطی ساختگی به نام آکواریوم نگهداری می کنند! حال تصور کنید به دنیای این موجودات بروید! دور تا دورتان را آبزیان از آب های آزاد مختلف جهان احاطه کرده باشند! این رویایی است که در تونل آکواریوم اصفهان به حقیقت پیوسته است! با ما همراه باشید تا این مجموعه منحصر به فرد را برای شما معرفی کنیم…

آکواریوم اصفهان, آکواریوم ناژوان

تمام اقیانوس ها به اصفهان ختم می شوند!

روزی اگر آرزو کردید به تماشای اقیانوس های بی کران بروید، دست نگهدارید! این اقیانوس ها هستند که به دیدار شما آمده اند! مجموعه آکواریوم ناژوان اصفهان مجموعه ای کم نظیر از آبزیانی است که هر کدام از گوشه ای از دنیا مهمان اصفهان شده اند. تنها کافی است چند متری به زیر زمین بروید تا موجوداتی که صدها متر زیر زمین زندگی می کنند را از نزدیک تماشا کنید.

آیا تا به حال کوسه، این قاتل چیره دست دریا را از نزدیک دیده اید!؟ کمی جلوتر بروید! تونل آکواریوم ناژوان تجربه ای بی نظیری است از تماشای زندگی دسته جمعی آبزیان گوناگون. حتی اگر کمی خوش شانس باشید می توانید تماشاگر غواصانی باشید که مشغول غذا دادن به ماهیان هستند. آری، این اقیانوس است که شما را احاطه کرده است!

آکواریوم اصفهان, آکواریوم ناژوان

مشخصات مجموعه

آکواریوم اصفهان در پارک جنگلی ناژوان و در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع قرار گرفته است. برای مشاهده این مجموعه باید تعداد نسبتا زیادی پله را بپیمایید چرا که آکواریوم ناژوان در عمق ۷ متری زیر زمین ساخته شده است! در این مجموعه می توانید آکواریم های متفاوتی را مشاهده نمایید که در ابعاد و مدل های گوناگونی بسته به نوع آبزی داخل آن به کار گرفته شده اند. آکواریوم ناژوان از حداقل ۶۵۰۰ آبزی تشکیل شده است.

در قسمت دوم مجموعه، یک تونل آکواریوم به طول ۳۵ متر قرار گرفته است. تمام این تونل به جز کف زمین آن از شیشه تشکیل شده که در آن آبزیان متفاوتی از جمله کوسه، لاک پشت، هشت پا و … زندگی می کنند.

از دیگر امکانات مجموعه می توان به بخش عکس یادگاری، فروشگاه هدایا و کافی شاپ اشاره کرد. آکواریوم اصفهان با سرمایه گذاری شهرداری اصفهان و شرکت ترکیه ای اقیانوس آکواریوم ساخته و به بهره برداری رسیده است.

آکواریوم اصفهان, آکواریوم ناژوان

برنامه و قیمت بلیط

مجموعه آکواریوم ناژوان همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب به صورت یکسره فعالیت می کند. هزینه بلیط این مجموعه برای بازدیدکنندگان ایرانی به ازای هر نفر ۱۸ هزارتومان و برای گردشگران خارجی ۵۰ هزار تومان می باشد. در صورت درخواست عکس مبلغ ۱۲ الی ۱۸ هزار تومان به این مبلغ افزوده می شود.

آکواریوم اصفهان, آکواریوم ناژوان

ارتباط با مجموعه آکواریوم اصفهان

آدرس: شهر اصفهان، پارک جنگلی ناژوان، آکواریوم ناژوان

تلفن: ۳۷۷۸۰۰۱۳ – ۳۷۷۸۰۰۱۴ – ۳۷۷۸۰۰۸۲ (پیش شماره: ۰۳۱)

وبسایت: www.isfahanaquarium.com

ایمیل: info@isfahanaquarium.com

کانال تلگرام: isfahanaquarium@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *